PistVaek sprej 0,75 l

Kód: 45
333 Kč
Skladem

Čistící prostředek na odstranění zápachu kočičí moči a jiných biologických zápachů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pis’t Vaek" je dezinfekční prostředek neutralizující bakterie. Je odbouratelný a lze ředit vodou, má jemnou svěží vůni. Tím také může odradit kočky od dalšího močení na stejná místa.

 

Použití: Všude, kde kočka mohla močit včetně pelíšků, toaletních misek a na toaletní štětku. Vždy nechte Pis’t Vaek proniknout do stejné hloubky, kam mohla proniknout moč. Neaplikujte přímo na lidi nebo na zvířata. Zabraňte vniknutí do očí. Při přímém kontaktu s pokožkou se umyjte mýdlem a vodou. Při umývání ploch a povrchů s použitím Pis’t Vaek používejte gumové rukavice.

Je také určen k použití na textiliích, nábytku apod. , ale na barevně nestálých materiálech může způsobit vyblednutí nebo skvrny.

 

Dávkování:  Při mytí podlahy použijte 1 dl Pis’t Vaek na 5 litrů vody.

Sprej pro okamžité použití je plněn 15% roztokem Pis’t Vaek.

Výrobek nevytváří žádné toxické výpary a  je nehořlavý.

 

Obsahuje feromony a biocidy, PH = 7,6

 

Jak použít výrobek:

Pis’t Vaek můžete použít na všechny omyvatelné povrchy. V případě textilií, které se nemohou prát, je dobré vyzkoušet Pis’t Vaek nejprve na malém a méně viditelném místě.

Pokud je materiál velmi savý, jako například polstrovaný nábytek, polštáře, přikrývky, koberce apod., je důležité nechat Pis’t Vaek působit delší dobu, protože moč se mohla vsáknout. Skvrnu moči polijte Pi’t Vaekem a nechte působit. Pis’t Vaek musí zasáhnout i poslední kapku moči, aby odstranil zápach a desinfikoval dané místo.

Je možné použít Pis’t Vaek místo aviváže v pračce při praní kočičích přikrývek, pelíšků apod. Je nutné použít pouze male množství, protože Pis’t Vaek poměrně značně pění. V tomto ohledu není nic zaručeno.

Při použití na stříbro, porcelán, sklo apod. je doporučeno tyto předměty nejprve umýt běžným způsobem.

Na pevných, nesavých plochách nejprve setřete moč, poté postříkejte sprayem Pis’t Vaek a po 30 vteřinách setřete a zápach zmizí.